Kodulehe tegemine

Soovite enda firma kaasaaegset kodulehte? Siis olete just õiges kohas. Alljärgnevalt toome välja olulised etapid kodulehe tegemisel.

1. Kodulehe eesmärgi seadmine

Luua plaan ning mõelda kodulehe eesmärk ja kuidas seda saavutada tahetakse. Paika panna sihtgrupp ja uurida välja mida nad tegelikult soovivad. Kui palju soovite müüki suurendada tänu kodulehele ja mis võiks olla külastuste arv kuus. Kas koduleht luuakse ettevõttele reklaami tegemise, toodete müügi või millegi muu eesmärgil.

Kodulehe loomine - NEWSIXTEN Veebiteenused
NEWSIXTEN | JT Consult

2. Kodulehe ülesehitus

Milline võiks olla üldine kodulehe struktuur ja asetus. Kus võiksid asuda logo, peamenüü koos linkide, erinevad tekstide ja pealkirjade plokid. Mitu veergu või tulpa on lehel.

3. Programmeerimine

Üldiselt kasutame populaarseid ja võimekaid sisuhaldussüsteeme nagu näiteks WordPress, Drupal või Joomla, mis teevad kodulehe loomise tunduvamalt kiiremaks ja odavamaks just Sinu jaoks, sest programmeerimise osakaal on tunduvalt väiksem. WordPress kontrollib ligikaudu 60% sisuhaldussüsteemide ja koguni 30% kogu veebilehtede turust.

NEWSIXTEN | Coding
NEWSIXTEN | AluVenture Boats

4. Sisustrateegia ja sisuloome

Looge sisustrateegia plaan, Selgitada välja millist tüüpi sisu hakkate oma veebilehel kuvama. Sisu mis annab külastajatele vajalikku teavet võib olla näiteks blogipostitus, dokument, video, pilt, slideshow, Facebook värskendused jms. Mõelge mis lingid kodulehe peamenüüs asetsevad. Selgitada välja iga lehekülje peal olev vajalik informatsioon, pealkiri ,alapealkiri ja märksõnad. Luua igat lehekülge kirjeldav lühike kokkuvõte. Olla kindel, et pealkirjad ja sisutekstid oleksid väga selged ja arusaadavad, kutsudes esile emotsiooni.

5. Kodulehe testimine

Testimine on väga oluline, et vältida vigu ja leida need enne lehekülje avalikuks tegemist. Veenduda, et kõik lingid ja sisendivormid toimiksid ning pildid oleks ühtlase suurusega. Testime kõikide funktsioonide toimimist erinevate brauserite ja mobiilsete seadmetega. Alles seejärel teeme kodulehe internetis avalikuks.

NEWSIXTEN | Palade Põhikool
NEWSIXTEN | Google AdWords

6. Edasine kodulehe arendus

Nüüd kui koduleht on avalik ja kõigile nähtav pole veel sellega kaugeltki kõik valmis. Veebileht on nagu ettevõtte, mida peab pidevalt edasi arendama. Tuleb jälgida külastajate tegevust erinevate analüüside ja testide põhjal ning teha vastavad järeldused ja arendustööd. Hoida info ajakohane ja tegeleda uue sisu loomisega.

Kodulehe tegemine algab siit

Täida palun allolevad väljad, et alustada meelepärase kodulehe loomist. Peale vormi edukat täitmist võtame Sinuga peagi ühendust.

    Kui tekkis küsimusi, siis palun võtke meiega ühendust

    e-post teel aadressil info@newsixten.com